Aenbi Astroloji ve Reenkarnasyon
Araştırmaları Derneği

Aenbi Astroloji ve Reenkarnasyon Araştırmaları Derneği, Sosyolog Sevgi Alis Yıldırım önderliğinde beraberindeki 6 kurucu üye ile İzmir’de 25 Haziran 2019’da 15:20’de uluslararası bir dernek olarak kurulmuştur.

En başta belirtmek gerekir ki; derneğimizin vizyonu ve misyonu arasında, Astroloji ve Reenkarnasyon konularıyla ilgili bilgilerin doğruluğunu iddia etme, ispatlama, savunma gibi eylem ve düşünce yer almamaktadır.

Derneğimizin misyonu; binlerce yıldır toplumlarda yaşayan bu antik felsefe konularına dair bilgilerin arşivleyerek merkezi bir kaynakça yaratmaktır. Amacımız ise bu sayede antik felsefenin alanı olan astroloji ve reenkarnasyon ile ilgili çalışma ve araştırma yapan kişi ve kurumların, güvenilir kaynağa kolayca ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Bu misyon ve amaç üzerine inşa ettiğimiz dernek vizyonumuzun sadece Türkiye ile sınırlı kalması mümkün değildi. O nedenle, başta Türkiye olmak üzere yurt dışında açacağımız şubelerimizde astroloji ve reenkarnasyon alanındaki araştırmaları, çalışmaları ve üretimleri; kitap, dergi vb. gibi yöntemlerle kayıt altına alarak güvenilir bir arşiv oluşturmayı hedeflemekteyiz.

AARAD üye kabul şartları

Öncelikle belirtmeliyiz ki derneğimiz topluma Reenkarnasyonu öğretmeyi, anlatmayı hedeflememektedir. Bu konunun yanlışlanması veya ispatı amacımız değildir. Derneğimiz bu konuyla ilgili bilgilerin derlenip, toplandığı bir araştırma platformudur. O sebeple reenkarnasyon ile ilgili aktif çalışmalar yürüten kişilerin üyelik başvuruları kabul edilir.

Derneğimize kimler üye olabilir?

  • Reenkarnasyon alanında çalışan kişiler üye olabilir. (Astrolog olmak yeterli değildir. Astrolojiyi araç olarak kullanıp reenkarnasyon alanında araştırmalar yaptığını derneğimize ispatlamak ön koşuldur.)
  • Reenkarnasyon alanında kitap yazmış olan kişiler üye olabilir.
  • Reenkarnasyon alanında aktif araştırmalar yapan kişiler araştırmalarını niçin yaptıkları ve arşiv oluşturmak ile ilgili bilgileri mail yoluyla tarafımıza aktarmalıdırlar.

Kimlerin üyelik başvurusu kabul edilemez?

  • Reenkarnasyon konusuna sadece meraklı olup, bu konuda dernek aracılığı ile bilgilere ulaşmak isteyen kişilerin derneğimize üyelik başvuruları kabul edilmez.
  • Reenkarnasyon konusunda kitap yazmamış kişilerin derneğimize üyelik başvuruları kabul edilmez.
  • Reenkarnasyon konusunda aktif bir şekilde araştırma yapmayan kişilerin derneğimize üyelik başvuruları kabul edilmez.

Derneğimiz gibi sizler de dürüstlük, adalet, başarı, çalışkanlık, anlayış, sevgi, saygı ve güven değerlerini benimsiyor; amaç, misyon ve vizyonumuz doğrultusunda çıktığımız yolda bizimle yürüyebileceğinizi düşünüyor; arşivimizden yararlanarak astroloji ve reenkarnasyon alanında derinleşmek istiyorsanız üyelik formunu doldurup [email protected] mail adresimize göndererek ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

AARAD üyelik formunu indirmek için tıklayın.