Aenbi Books Yayınevi

Aenbi Books yayınları, Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere birçok dilde yazılmış ve yazılacak; astroloji, reenkarnasyon, mistisizm ve spiritüalizm alanlarındaki eser, araştırma ve inceleme çalışmalarını yayımlamak için kurulmuş bir yayıncılık şirketidir.

Bir Chiron projesi olarak doğan Aenbi Books, AARAD olarak bilinen Uluslararası Aenbi Astroloji ve Reenkarnasyon Araştırmaları Derneği’nin kurucu başkanı Sevgi Alis Yıldırım tarafından kurulmuştur.

Aenbi Books yayıncılığın yanı sıra, Uluslararası AARAD’ın her yıl ilan ettiği “Yılın Kişisi” üzerine etkinlikler de düzenlemektedir.

Chiron: Sonsuz İyilik

Sadece karşılıksız iyilik yapanlar, gölgesini kontrol edebilme gücüne erişebilir.

Remember

Hatırladığın seni hatırlar

Hakkımızda Ne Söylediler?

Sevgi Alis Yıldırım; yıllardır reenkarnasyon ve astroloji alanlarındaki araştırmaları ile bu alanda yoğunlaşan bir çok kesime ilham vermiştir. Tüm bu araştırmalarının, kurucusu olduğu Aenbi Books şirketi ile daha da faydalı hâle geleceğine yürekten inanıyorum. Anlatım dili ve sosyolog kimliği ile de yüreklerimizi bilgi birikimiyle ısıtmaya ve bize ışık olmaya devam edeceği için mutluyum.

Aynur Tümen

Astrolog olarak seneledir bu alanda yaptığı önemli çalışmalarla reenkarnasyon ve astroloji alanına farklı bakış açıları sunan Sevgi Alis Yıldırım, Aenbi Books şirketiyle bu ve daha farklı birçok alanlarda bizlere eser katmaya devam edecektir. Başarıları daim olsun. Yolumuzu aydınlatmaya devam etsin.

Didem Kılıç

İşte budur! Türkiye’de bir karmik astroloji modasıdır gidiyor ama bir kişi de karmanın menşei reenkarnasyondan bilimsel olarak hiç bahsetmiyor. Bu boşluğu çok iyi değerlendiren ve özellikle bu konuda dersler veren sevgili Sevgi Alis Yıldırım’ı canıgönülden kutluyor, Aenbi Books şirketine de başarılar diliyorum. Helal olsun Sevgi. Böyle bir açığı doldurduğun için..

Ali Gufran Erkılıç

Uzun yıllar evvel yollarımızın kesiştiği ve kendisini tanıdığım için kendimi hep şanslı hissettiğim sevgili Sevgi Alis Yıldırım’ın sahip olduğu o pozitif enerjisiyle yaptığı astroloji, reenkarnasyon ve spiritüel konulardaki çalışmalarını izlemekten hep çok zevk aldım. Şimdiye kadar yaşamlarına dokunduğuna emin olduğum sayısı belirsiz kişilerin çok çok daha fazlasına kurucusu olduğu AENBİ BOOKS şirketi aracılığıyla yayınlayacağı kitaplar ve yapacağı çalışmalarla devam edeceğine, sahip olduğu bilgi birikimlerini ve enerjisini insanlara aktararak insanlığa Işık olma gibi ulvi bir görevi yerine getireceğine adım kadar eminim.

Sevgili kadim dostum; başarıların sonsuz, yolun hep Işıkla olsun.

Sami Şarhon

Hayat mucizelerle doludur, tıpkı bizim bir araya gelmemiz gibi. Seni tanımak bir mucize, bir şans. Uçsuz bucaksız bilgin, zarafetin, hoşgörün, duruşun, neşen ile aranılan bütün vasıflara sahipsin. Sana verilen hayat misyonunu eksiksiz yerine getirdiğine eminim. Tadına doyamadığımız seminerlerin ile bizleri kuşattın. Sana dileğim; herkesin nasibinde seni tanımak olsun. Aenbi Books’ta başarılar seninle olsun. Sağ ol, var ol canım arkadaşım iyi ki varsın.

Dina MİZRAHİ

Aenbi Books’un yapıtaşlarıyla tanışın

Ekibimiz

Sevgi Alis Yıldırım
Sevgi Alis Yıldırım Aenbi Books Yayınevi Kurucusu
“İyi düşün, iyi konuş, iyi ol!”
Züleyha Yıldırım
Züleyha Yıldırım Aenbi Books Yayınevi Müdürü
“Kendini bil!”
Bahar Tornacı
Bahar TornacıAenbi Books Yayınevi Başeditörü
“Dokunduğun her şeyi iyileştir.”

Sevgi Alis Yıldırım

KİTAPLARI

Aleksandar Imsiragic

KİTAPLARI