Gölge Hayvan Rehberi & Ruhsal Hayvan Rehberi & Astro Ruhsal Hayvan Rehberleri (100 Adet Kart)

Aleksandar Imsiragic’ten “Muhteşem Üçlü”, artık Türkçe!

Muhteşem Üçlü’yü kimler için hazırladık?

  1. Astrolog ve astroloji araştırmacıları için: Bu 2 kitap ve 100 adet hayvan kartı, Hermetik Astroloji branşı hakkında yazılmış en önemli uygulama kaynaklarından biridir.
  2. Astroloji bilmese dahi kartlar aracılığıyla ilham ve şifa enerjisi arayan tüm meraklılar için: Hayvan kartları, astroloji dışında, bilinçdışı okuma ve rehberlik çalışmalarında da kullanılabilmesi için özenle tasarlandı. Üstelik, kartların mesajlarını anlamak için Gölge Hayvan Rehberi ve Ruhsal Hayvan Rehberi kitaplarına sahip olmanız yeterli!

Evet, doğru! Bu sete sahip olmak için astroloji bilmenize gerek yok! Çünkü Muhteşem Üçlü, size her gün ilham verecek, hayatınıza renk katacak ve her gün alternatif bir pencereden bakmanıza destek olacak eşsiz bir settir.

“Muhteşem Üçlü”, birbirini tamamlayan 2 kitap ve 100 adet karttan oluşan bir settir. Tek tek satın alınamaz.

Ürün Açıklaması

Hermetik Astroloji bakış açısına göre biz insanların, eril ve dişil enerji bütünlüğü vardır. Buna bağlı olarak da tabiatta temsil edildiğimiz bir “hayvan” enerji alanı vardır. Bu alan, yaşamdan yaşama aktardığımız hatıralarımızın titreştiği alandır. Hayvan enerji alanı; hatıralarımızın içeriğini, özelliklerini temsil eden eril enerjilerin titreştiği yerdir. İlham veren bilgilerle dolu bu set sayesinde kendinize alternatif bir açıdan bakabilirsiniz.

Muhteşem Üçlü’deki bilgileri birçok şekilde kullanabilirsiniz.

Örneğin;

  • Hermetik Astroloji üzerine çalışmalar yürütüyorsanız, gölge rehber hayvanınızı bulduktan sonra onun ne anlama geldiğini öğrenebilir ve üzerinde çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
  • Her gün, hayvan kartlarından birini seçip, hayatın sizlere verdiği mesajı okuyarak ilham alabilirsiniz.

Aleksandar Imsiragic, yaklaşık 30 yıldır yürüttüğü çalışmalar ve deneyimleri ile birçok ülkede, astroloji dünyası için çok kıymetli ve saygın bir astrologdur. İngilizce, Sırpça, Türkçe yayımlanmış 16’dan fazla kitabı vardır.

Ek bilgi

Ruhsal Hayvan Rehberi

319 sayfa

Gölge Hayvan Rehberi

303 sayfa

Astro Ruhsal Hayvan Rehberleri Kartları

100 adet kart

Paylaş